• Winter Sport Expo
  • ski start
  • ski control
  • ski fun
  • ski expert
  • ski instuctor
WINTER SPORTEXPO 2020

WINTER SPORTEXPO 2020

МІЖНАРОДНА СПЕЦІАЛІЗОВАНА ВИСТАВКА ТОВАРІВ ТА ПОСЛУГ ДЛЯ ЗИМОВИХ ВИДІВ СПОРТУ, ТУРИЗМУ І АКТИВНОГО ВІДПОЧИНКУ – WINTER SPORTEXPO 2020 Комфортно та безпечно до зимових перемог! Щойно настає грудень, а ти вже уявляєш себе на засніженій гірці десь за містом, а в ідеалі − на гірськолижному курорті, ловлячи хвилі найсвіжішого повітря у променях сонячного сяйва, злітаючи в найкрутішому спортивному екіпіруванні, як той птах?Друже, якщо і в тебе побігли мурахи по шкірі від самої думки про зимові екстремальні види спорту, то маємо новину для тебе та для всіх представників підприємств оптової ..

Читати далі
Завершення сезону

Завершення сезону

..

Читати далі
Змагання в Мигово 23 лютого

Змагання в Мигово 23 лютого

Lom Lomu16 ч. · 23 лютого в ГТК "Мигово" відбулась відкрита Першість Чернівецької області по гірським лижам та гірськолижним рятувальним роботам в форматі Alpine Masters, без розділення учасників на аматорів та ветеранів.В змаганнях на дистанції «Слалом гігант» прийняли участь 62 учасника різних вікових категорій. На двох дистанціях, «Слалом гігант» та «Рятувальні роботи» виступили 10 команд з Чернівецької, Львівської та Закарпатської областей.Змагання проводила ГО «Чернівецька обласна федерація спортивного туризму» спільно з ГО « Федерацією гірськолижних інструкторів» та управління ..

Читати далі
Скандинавська ходьба

Скандинавська ходьба

Скандинавська ходьба - це ходьба з палицями по методиці, що дає навантаження на 90% м’язів тіла людини, і не вимагає великих фізичних зусиль. Одночасно немає ударних навантажень як при бігу,  і сильно зменшені наватаження на суглоби та зв’язки. Скандинавська ходьба - відносно новий вид спортивних тренувань, що вже встиг показати високу ефективність і корисність для людей різного віку і різної фізичної підготовки, починаючи з нульової.  Популярність nordic walking в світі росте з кожним роком. На те є причини - заняття проводяться на свіжому повітрі, на території зручного для уча..

Читати далі
Збори SkiConrol

Збори SkiConrol

Цього разу Буковель зустрів учасників Зборів чудовим березневим морозом, весняним сонцем та ідеально підготовленими схилами. За два дні учасники встигли і успішно відпрацювати технічні елементи на схилах різної складності, включаючи "чорні", так і просто катнути в своє задоволення. FSI поздоровляє учасників з новими технічними досягненні і наполягає на продовженні підвищення майстерності. Респект учасникам!..

Читати далі
школа SkiFun 05.03.2018

школа SkiFun 05.03.2018

Насправді  фан! Прекрасна команда гірськолижників, які вміють і хочуть діставати задоволення від правильного, технічного і безпечного катання. FSI щиро вдячний учасникам школи за бажання  навчатись новому і зламати старі помилки, вкатані роками.  Навіть неозброєним оком видно різницю в катанні тих самих людей зранку на першому спуску, і в кінці дня, навіть по достатньо складних схилах. Нічого унікального немає - ті самі проблеми райдерів, що займались самонавчанням, слухали поради таких самих друзів та дивились Ютуб)) Кілька технічних порад, вправ, класичне "роби як я" - і до кі..

Читати далі
Школа SkiInstructor

Школа SkiInstructor

На початку сезону 2017-18 FSI надала підтримку туристично-спортивному клубу Буковина Хтур в підготовці інструкторів з гірських лиж початкового рівня. Підготовка велась по власній методиці FSI.  Було проведено п’ять днів по шість годин практичних занять на снігу, а також проведений кількаденний теоретичний блок занять. Студенти, крім практичних навичок катання та навчання гірським лижам, здобули базові знання по індивідуальному використанню методики відносно кожного учня, проведенню групових занять серед дорослих і дітей, техніці безпеки катання та поведінки на схилах та на витягах різних ..

Читати далі
Ski School  Momchilovtsi

Ski School Momchilovtsi

10-16 грудня президент FSI відвідав гірьсколижну базу в Momchilovtsi, Болгарія. З метою обміну досвідом, було взято участь в школі інструкторів з гірських лиж категорії А Болгарького Скі Училища, а також досягнута попередня домовленість між FSI та "Българско ски училище" про взаємну співпрацю. ..

Читати далі
FSI - учасник Bukovel Cup 2018

FSI - учасник Bukovel Cup 2018

Федерація гірськолижних інструкторів взяла участь в традиційних змаганнях з гірських лиж в форматі "мастерс" - Bukovel Cup 2018. Буковель, як завжди, зустрів учасників прекрасно підготовленими схилами і найвищим рівнем організації цього спортивного свята. Для змагань була відведена траса 5F, що відповідає "чорній" категорії складності і якнайкраще підходить для складної, але чесної,  відкритої і безкомпромісної боротьби між учасниками змагань. Прапор FSI захищали Микола Тулек, Ярослав Морозюк и Ярослав Морозюк (батько і син)  , які тимчасово не зайняли призових місць, але головн..

Читати далі
сноуборд

сноуборд

FSI - організація,  що підтримує самі новітні і прогресивні методи в навчанні гірським лижам, але не ми виключає деяку ностальгічну консервативність. Тому ми не маємо нічого проти розвитку сноубордінгу, поки він не щез самостійно :)  Запрошуємо любителів кататись боком в школу сноуборду! Методика викладання передбачає найбільш ефективний принцип - step by step, від нуля до впевненого катання на підготовлених схилах, з плавним переходом в резервації диких схилів, лавин і відсутності підйомників - у фрірайд. Само собою, вивчення  основ безпеки, контролю за схилом, вибору оптимальн..

Читати далі
Когда давят ботинки или как их подгоняют по ноге

Когда давят ботинки или как их подгоняют по ноге

Рекомендации тирольского горного гида Вопрос к горнолыжному инструктору: — Когда давят ботинки или как их подгоняют по ноге./Мне, как горнолыжному инструктору, часто задают вопрос — «Какие же купить ботинки? Чтобы не давили, чтобы от катания на лыжах получать кайф!». Да это и понятно, человеку просидевшему в бюро 7-8 месяцев плохо подобранные и «приготовленые»  ботинки кажуться «Испанским сапожком». В магазине Зёльдена или любого другого горнолыжного курорта ассортимент ботинок на полках просто шокирует. Какие же купить????????????????Ответ прост — хороши те ботинки, которые по ..

Читати далі
Попередній запис 2017-18

Попередній запис 2017-18

FSI оголошує попередній запис в школи гірськолижних інструкторів сезону 2017-18. В інструкторські школи категорії SkiStart запрошуються всі бажаючі, що почувають в собі педагогічний дар і мають бажання професійно займатись навчанням туристів гірським лижам. FSI забезпечує навчання майбутніх інструкторів категорії Ski Start практичними, теоретичними і методичними навиками, необхідними для успішної роботи гірськолижним інструктором на зимових курортах України. FSI за умови успішної здачі випускних іспитів надає відповідний Сертифікат та  допомогу в працевлаштуванні. Інструктори FSI мають мо..

Читати далі

Змагання в Мигово

12 лютого в ГТК "Мигово" успішно відбулись відкриті обласні змагання по гірським лижам в форматі Alpine Masters. Всі служби відпрацювали прекрасно - небесна канцелярія подарувала гарний сонячний день, Мигово - прекрасно підготовлений жорсткий і швидкий схил, Федерація спортивного туризму - чітку організацію змагань і доволі складну трасу слалому-гіганту. FSI успішно виборола почесне друге місце, за що тепер хвалиться почесною грамотою і досить пристойним призом від українського екстремального бренду X-road.Віват учасникам! Слава переможцям! Щира вдячність організаторам та ГТК "Мигово"!..

Читати далі
школа інструкторів категорії SkiStart

школа інструкторів категорії SkiStart

В першій-другій декаді лютого FSI проводить другу школу підготовки гірськолижних інструкторів категорії SkiStart. Точні дати проведення будуть оголошені по закінченню формування групи курсантів. В школу запрошується вправні гірськолижники, персонал лижних баз, викладачі фізичного виховання, студенти  - всі, хто почуває в собі педагогічний дар і готовий опанувати одну і з кращих професій в світі - гірськолижного інструктора. Школа займе від 5 до 7 днів в залежності від прогресу учасників. Готуйтесь до значних навантажень - ні одна хвилина цих днів не буде пропущена. Світлий час - заняття н..

Читати далі
БАКУРИАНИ SKI !

БАКУРИАНИ SKI !

Впериод пиковой загрузки, заоблачных цен и грандиозных очередей на украинских горнолыжных курортах, предлагаем почувствовать комфорт и разницу: старейший, ультрасовременный  и всегда великолепный БАКУРИАНИ, Грузия! 5-дневный горнолыжный тур + время трансфера,  от Федерации горнолыжных инструкторов и нашего грузинского партнера - туристической компании Enjoy Tours in GeorgiaТип тура: спортивно-обучающийДаты проведения тура: по формированию группыПродолжительность тура: 6 дней / 5 ночейМаршрут: Черновцы - Тбилиси – Бакуриани – Тбилиси - ЧерновцыСТОИМОСТЬ ТУРАРазмещение в гост..

Читати далі
SkiStart Instructor

SkiStart Instructor

З 6 по 11 грудня 2016 р. Федерацією гірськолижних інструкторів за підтримки АПГІ України була проведена кваліфікаційна школа підготовки інструкторів категорії SkiStart. Місце проведення – ГТК «Чарівні озера», с. Майдан Львівської області на схилі, сертифікованому Федерацією лижного спорту України як спортивна траса слалому.ФГІ вітає курсантів з успішною здачею кваліфікаційних іспитів та вступом в дружну команду гірськолижних інструкторів. ФГІ висловлює щиру вдячність АПГІУ та особисто президенту Ігорю Лапікову за підтримку в організації та проведенні школи, керівництву ГТК «Чарівні о..

Читати далі
SkiKids

SkiKids

Для наших маленьких учнів у нас теж є спеціальні програми навчання - дитячі групи в школах для дорослих і спеціальні дитячі виїзні табори. Навчання дітей має певну специфіку. Для того, щоб зробити заняття з дітьми цікавими, щоб дитина полюбила гори, лижі, сноуборд, потрібен особливий дар інструктора і спеціальна підготовка. З дітьми заняття проводяться в ігровій формі, завжди враховуються особливості віку, тому що для кожного віку є свої прийоми викладання і спілкування, свої методики і можливості.Залежно від віку ставляться зовсім різні цілі в навчанні. Якщо при роботі з п'ятирічними дітьми в..

Читати далі

Стати інструктором

Любите гірські лижі і платите за це гроші - нехай за це платять вам!Якщо ви вправно катаєтесь на гірських лижах, почуваєте в собі педагогічний дар, та маєте побажання провести сніговий сезон з відповідною вигодою для себе - ласкаво просимо до курсів гірськолижних інструкторів. На вас чекає тиждень нових вражень та знайомств в комплекті з піковими навантаженнями. За цей період ви забудете і ще раз пізнаєте все те, що знали про гірські лижі раніше. Ви відчуєте ті м’язи, про наявність яких у вас ви раніше навіть не здогадувались. Вас вразить та кількість інформації, яку ви, як виявилось, можете з..

Читати далі
SkiInstructor

SkiInstructor

Базова підготовка гірськолижного інструктораВиїзд з Чернівців - ГТК «Мигово» або ГК «Сонячна Долина». Цикл теоретичних занять та практичний курс підготовки гірськолижних інструкторів згідно методики FSI. Контрольні іспити з теорії та практики на здобуття Диплому інструктора FSI базового рівня. ..

Читати далі
SkiExpert

SkiExpert

Фрістайл - це вид катання на гірських лижах і сноуборді, який включає в себе три дисципліни:слоупстайл - стрибки в сноупарке (для лижників і сноубордистів) катання по горбах (для лижників) флет-фрістайл (в основному для сноубордистів)Всі групи, які організовуються в школах, є спеціалізованими, мають спеціальні вимоги до рівня катання учасників. Якщо Ви не впевнені, чи зможете ви взяти участь в заняттях групи, проконсультуйтеся з директором шкіл або з інструктором, який буде вести цю групу.Стрибки в сноупарк (слоупстайле)Це дисципліна, яка стала культовою у молодих лижників і сноуборд..

Читати далі