• Winter Sport Expo
  • ski start
  • ski control
  • ski fun
  • ski expert
  • ski instuctor
Збори SkiConrol

Збори SkiConrol

Цього разу Буковель зустрів учасників Зборів чудовим березневим морозом, весняним сонцем та ідеально підготовленими схилами. За два дні учасники встигли і успішно відпрацювати технічні елементи на схилах різної складності, включаючи "чорні", так і просто катнути в своє задоволення. FSI поздоровляє учасників з новими технічними досягненні і наполягає на продовженні підвищення майстерності. Респект учасникам!..

Читати далі
школа SkiFun 05.03.2018

школа SkiFun 05.03.2018

Насправді  фан! Прекрасна команда гірськолижників, які вміють і хочуть діставати задоволення від правильного, технічного і безпечного катання. FSI щиро вдячний учасникам школи за бажання  навчатись новому і зламати старі помилки, вкатані роками.  Навіть неозброєним оком видно різницю в катанні тих самих людей зранку на першому спуску, і в кінці дня, навіть по достатньо складних схилах. Нічого унікального немає - ті самі проблеми райдерів, що займались самонавчанням, слухали поради таких самих друзів та дивились Ютуб)) Кілька технічних порад, вправ, класичне "роби як я" - і до кі..

Читати далі
SkiKids

SkiKids

Для наших маленьких учнів у нас теж є спеціальні програми навчання - дитячі групи в школах для дорослих і спеціальні дитячі виїзні табори. Навчання дітей має певну специфіку. Для того, щоб зробити заняття з дітьми цікавими, щоб дитина полюбила гори, лижі, сноуборд, потрібен особливий дар інструктора і спеціальна підготовка. З дітьми заняття проводяться в ігровій формі, завжди враховуються особливості віку, тому що для кожного віку є свої прийоми викладання і спілкування, свої методики і можливості.Залежно від віку ставляться зовсім різні цілі в навчанні. Якщо при роботі з п'ятирічними дітьми в..

Читати далі
SkiExpert

SkiExpert

Фрістайл - це вид катання на гірських лижах і сноуборді, який включає в себе три дисципліни:слоупстайл - стрибки в сноупарке (для лижників і сноубордистів) катання по горбах (для лижників) флет-фрістайл (в основному для сноубордистів)Всі групи, які організовуються в школах, є спеціалізованими, мають спеціальні вимоги до рівня катання учасників. Якщо Ви не впевнені, чи зможете ви взяти участь в заняттях групи, проконсультуйтеся з директором шкіл або з інструктором, який буде вести цю групу.Стрибки в сноупарк (слоупстайле)Це дисципліна, яка стала культовою у молодих лижників і сноуборд..

Читати далі
SkiFun

SkiFun

Фрірайд (позатрасове катання) - це катання за межами підготовлених трас. Любов до вільного катання поза трасами останнім часом охоплює все більшу і більшу кількість лижників і сноубордистів. Тут вже не ходять ратраки, і сніг на схилах знаходиться в природному стані. У наших школах ми вчимо кататися по глибокому і навіть бездонної снігу, по каші і кірці, по лісі і сніжних полях, долати кулуари. Так, при внетрассовом катанні, ми стикаємося з великим кількість різних небезпек - це каміння та дерева, обриви і тріщин в льодовиках і, звичайно ж, лавини. У наших школах, крім навчання техніці позатрас..

Читати далі
SkiControl

SkiControl

Ви хочете кататися легко, красиво, в будь-яких снігових умовах? Ви хочете цікаво провести свою відпустку в великих горах і отримати заряд позитивних емоцій? Ви хочете знайти однодумців в світі гірських лиж та сноуборду? Тоді Вам варто взяти участь у виїзних школах по вдосконаленню техніки катання - школах з навчання гірських лиж та сноуборду, які протягом усього року організовуються Федерацією на кращих гірськолижних курортах в Україні та інших країнах світу.У наші школи з навчання ми запрошуємо лижників і сноубордистів будь-якого рівня - від початківців до експертів. Ви познайо..

Читати далі
SkiStart

SkiStart

Для кого: Якщо ви відповіли на ці питання хоча б 3 рази, то цей курс для ВАС. Новий експрес-курс «5 чотиригодинних уроків навчання гірським лижам з інструктором». Ви хочете відпочивати взимку на гірськолижному курорті? Вам подобається кататися на гірських лижах? Взагалі-то подобається, але дещо затьмарює задоволення ? Дещо - що це: - страшно ? - лижі швидко розганяються і їдуть, куди хочуть ? - повороти виходять не завжди і якось кострубато ? - ноги швидко втомлюються і доводиться відпочивати через кожні 200 - 300 метрів спуску ? - хочеться кататися..

Читати далі