• Winter Sport Expo
  • ski start
  • ski control
  • ski fun
  • ski expert
  • ski instuctor
Попередній запис 2017-18

Попередній запис 2017-18

FSI оголошує попередній запис в школи гірськолижних інструкторів сезону 2017-18. В інструкторські школи категорії SkiStart запрошуються всі бажаючі, що почувають в собі педагогічний дар і мають бажання професійно займатись навчанням туристів гірським лижам. FSI забезпечує навчання майбутніх інструкторів категорії Ski Start практичними, теоретичними і методичними навиками, необхідними для успішної роботи гірськолижним інструктором на зимових курортах України. FSI за умови успішної здачі випускних іспитів надає відповідний Сертифікат та  допомогу в працевлаштуванні. Інструктори FSI мають мо..

Читати далі
школа інструкторів категорії SkiStart

школа інструкторів категорії SkiStart

В першій-другій декаді лютого FSI проводить другу школу підготовки гірськолижних інструкторів категорії SkiStart. Точні дати проведення будуть оголошені по закінченню формування групи курсантів. В школу запрошується вправні гірськолижники, персонал лижних баз, викладачі фізичного виховання, студенти  - всі, хто почуває в собі педагогічний дар і готовий опанувати одну і з кращих професій в світі - гірськолижного інструктора. Школа займе від 5 до 7 днів в залежності від прогресу учасників. Готуйтесь до значних навантажень - ні одна хвилина цих днів не буде пропущена. Світлий час - заняття н..

Читати далі
БАКУРИАНИ SKI !

БАКУРИАНИ SKI !

Впериод пиковой загрузки, заоблачных цен и грандиозных очередей на украинских горнолыжных курортах, предлагаем почувствовать комфорт и разницу: старейший, ультрасовременный  и всегда великолепный БАКУРИАНИ, Грузия! 5-дневный горнолыжный тур + время трансфера,  от Федерации горнолыжных инструкторов и нашего грузинского партнера - туристической компании Enjoy Tours in GeorgiaТип тура: спортивно-обучающийДаты проведения тура: по формированию группыПродолжительность тура: 6 дней / 5 ночейМаршрут: Черновцы - Тбилиси – Бакуриани – Тбилиси - ЧерновцыСТОИМОСТЬ ТУРАРазмещение в гост..

Читати далі

Стати інструктором

Любите гірські лижі і платите за це гроші - нехай за це платять вам!Якщо ви вправно катаєтесь на гірських лижах, почуваєте в собі педагогічний дар, та маєте побажання провести сніговий сезон з відповідною вигодою для себе - ласкаво просимо до курсів гірськолижних інструкторів. На вас чекає тиждень нових вражень та знайомств в комплекті з піковими навантаженнями. За цей період ви забудете і ще раз пізнаєте все те, що знали про гірські лижі раніше. Ви відчуєте ті м’язи, про наявність яких у вас ви раніше навіть не здогадувались. Вас вразить та кількість інформації, яку ви, як виявилось, можете з..

Читати далі