• Winter Sport Expo
  • ski start
  • ski control
  • ski fun
  • ski expert
  • ski instuctor
Завершення сезону

Завершення сезону

..

Читати далі
Скандинавська ходьба

Скандинавська ходьба

Скандинавська ходьба - це ходьба з палицями по методиці, що дає навантаження на 90% м’язів тіла людини, і не вимагає великих фізичних зусиль. Одночасно немає ударних навантажень як при бігу,  і сильно зменшені наватаження на суглоби та зв’язки. Скандинавська ходьба - відносно новий вид спортивних тренувань, що вже встиг показати високу ефективність і корисність для людей різного віку і різної фізичної підготовки, починаючи з нульової.  Популярність nordic walking в світі росте з кожним роком. На те є причини - заняття проводяться на свіжому повітрі, на території зручного для уча..

Читати далі
сноуборд

сноуборд

FSI - організація,  що підтримує самі новітні і прогресивні методи в навчанні гірським лижам, але не ми виключає деяку ностальгічну консервативність. Тому ми не маємо нічого проти розвитку сноубордінгу, поки він не щез самостійно :)  Запрошуємо любителів кататись боком в школу сноуборду! Методика викладання передбачає найбільш ефективний принцип - step by step, від нуля до впевненого катання на підготовлених схилах, з плавним переходом в резервації диких схилів, лавин і відсутності підйомників - у фрірайд. Само собою, вивчення  основ безпеки, контролю за схилом, вибору оптимальн..

Читати далі
Попередній запис 2017-18

Попередній запис 2017-18

FSI оголошує попередній запис в школи гірськолижних інструкторів сезону 2017-18. В інструкторські школи категорії SkiStart запрошуються всі бажаючі, що почувають в собі педагогічний дар і мають бажання професійно займатись навчанням туристів гірським лижам. FSI забезпечує навчання майбутніх інструкторів категорії Ski Start практичними, теоретичними і методичними навиками, необхідними для успішної роботи гірськолижним інструктором на зимових курортах України. FSI за умови успішної здачі випускних іспитів надає відповідний Сертифікат та  допомогу в працевлаштуванні. Інструктори FSI мають мо..

Читати далі
школа інструкторів категорії SkiStart

школа інструкторів категорії SkiStart

В першій-другій декаді лютого FSI проводить другу школу підготовки гірськолижних інструкторів категорії SkiStart. Точні дати проведення будуть оголошені по закінченню формування групи курсантів. В школу запрошується вправні гірськолижники, персонал лижних баз, викладачі фізичного виховання, студенти  - всі, хто почуває в собі педагогічний дар і готовий опанувати одну і з кращих професій в світі - гірськолижного інструктора. Школа займе від 5 до 7 днів в залежності від прогресу учасників. Готуйтесь до значних навантажень - ні одна хвилина цих днів не буде пропущена. Світлий час - заняття н..

Читати далі
БАКУРИАНИ SKI !

БАКУРИАНИ SKI !

Впериод пиковой загрузки, заоблачных цен и грандиозных очередей на украинских горнолыжных курортах, предлагаем почувствовать комфорт и разницу: старейший, ультрасовременный  и всегда великолепный БАКУРИАНИ, Грузия! 5-дневный горнолыжный тур + время трансфера,  от Федерации горнолыжных инструкторов и нашего грузинского партнера - туристической компании Enjoy Tours in GeorgiaТип тура: спортивно-обучающийДаты проведения тура: по формированию группыПродолжительность тура: 6 дней / 5 ночейМаршрут: Черновцы - Тбилиси – Бакуриани – Тбилиси - ЧерновцыСТОИМОСТЬ ТУРАРазмещение в гост..

Читати далі
SkiExpert

SkiExpert

Фрістайл - це вид катання на гірських лижах і сноуборді, який включає в себе три дисципліни:слоупстайл - стрибки в сноупарке (для лижників і сноубордистів) катання по горбах (для лижників) флет-фрістайл (в основному для сноубордистів)Всі групи, які організовуються в школах, є спеціалізованими, мають спеціальні вимоги до рівня катання учасників. Якщо Ви не впевнені, чи зможете ви взяти участь в заняттях групи, проконсультуйтеся з директором шкіл або з інструктором, який буде вести цю групу.Стрибки в сноупарк (слоупстайле)Це дисципліна, яка стала культовою у молодих лижників і сноуборд..

Читати далі
SkiFun

SkiFun

Фрірайд (позатрасове катання) - це катання за межами підготовлених трас. Любов до вільного катання поза трасами останнім часом охоплює все більшу і більшу кількість лижників і сноубордистів. Тут вже не ходять ратраки, і сніг на схилах знаходиться в природному стані. У наших школах ми вчимо кататися по глибокому і навіть бездонної снігу, по каші і кірці, по лісі і сніжних полях, долати кулуари. Так, при внетрассовом катанні, ми стикаємося з великим кількість різних небезпек - це каміння та дерева, обриви і тріщин в льодовиках і, звичайно ж, лавини. У наших школах, крім навчання техніці позатрас..

Читати далі
SkiControl

SkiControl

Ви хочете кататися легко, красиво, в будь-яких снігових умовах? Ви хочете цікаво провести свою відпустку в великих горах і отримати заряд позитивних емоцій? Ви хочете знайти однодумців в світі гірських лиж та сноуборду? Тоді Вам варто взяти участь у виїзних школах по вдосконаленню техніки катання - школах з навчання гірських лиж та сноуборду, які протягом усього року організовуються Федерацією на кращих гірськолижних курортах в Україні та інших країнах світу.У наші школи з навчання ми запрошуємо лижників і сноубордистів будь-якого рівня - від початківців до експертів. Ви познайо..

Читати далі
SkiStart

SkiStart

Для кого: Якщо ви відповіли на ці питання хоча б 3 рази, то цей курс для ВАС. Новий експрес-курс «5 чотиригодинних уроків навчання гірським лижам з інструктором». Ви хочете відпочивати взимку на гірськолижному курорті? Вам подобається кататися на гірських лижах? Взагалі-то подобається, але дещо затьмарює задоволення ? Дещо - що це: - страшно ? - лижі швидко розганяються і їдуть, куди хочуть ? - повороти виходять не завжди і якось кострубато ? - ноги швидко втомлюються і доводиться відпочивати через кожні 200 - 300 метрів спуску ? - хочеться кататися..

Читати далі
Одяг

Одяг

КАК ОДЕТЬСЯ И ЧТО ОДЕВАТЬ НЕ НУЖНО  Одним из основных компонентов любого вида спорта являеться одежда. Одежда дожна всегда делать приятным и удобным любое занятие. Специализированные магазины и вездесущие базары способны удовлетворить любой вкус. Кстати, в стоковых магазинах ничего ужасного нет. Часто европейский «сток» куда лучше нового Китая. Одежда должна легкой, теплой, не стесняющей движений. Одеваться лучше многослойно – лучше что-то снять, чем потеть и потом мерзнуть. Чего точно брать не стоит – цельные (с рукавами) синтепоновые комбинезоны. В них жарко в движении, холодно на ..

Читати далі

Фрірайд

..

Читати далі