• Winter Sport Expo
  • ski start
  • ski control
  • ski fun
  • ski expert
  • ski instuctor
Школа SkiInstructor

Школа SkiInstructor

На початку сезону 2017-18 FSI надала підтримку туристично-спортивному клубу Буковина Хтур в підготовці інструкторів з гірських лиж початкового рівня. Підготовка велась по власній методиці FSI.  Було проведено п’ять днів по шість годин практичних занять на снігу, а також проведений кількаденний теоретичний блок занять. Студенти, крім практичних навичок катання та навчання гірським лижам, здобули базові знання по індивідуальному використанню методики відносно кожного учня, проведенню групових занять серед дорослих і дітей, техніці безпеки катання та поведінки на схилах та на витягах різних ..

Читати далі
Ski School  Momchilovtsi

Ski School Momchilovtsi

10-16 грудня президент FSI відвідав гірьсколижну базу в Momchilovtsi, Болгарія. З метою обміну досвідом, було взято участь в школі інструкторів з гірських лиж категорії А Болгарького Скі Училища, а також досягнута попередня домовленість між FSI та "Българско ски училище" про взаємну співпрацю. ..

Читати далі
Попередній запис 2017-18

Попередній запис 2017-18

FSI оголошує попередній запис в школи гірськолижних інструкторів сезону 2017-18. В інструкторські школи категорії SkiStart запрошуються всі бажаючі, що почувають в собі педагогічний дар і мають бажання професійно займатись навчанням туристів гірським лижам. FSI забезпечує навчання майбутніх інструкторів категорії Ski Start практичними, теоретичними і методичними навиками, необхідними для успішної роботи гірськолижним інструктором на зимових курортах України. FSI за умови успішної здачі випускних іспитів надає відповідний Сертифікат та  допомогу в працевлаштуванні. Інструктори FSI мають мо..

Читати далі
школа інструкторів категорії SkiStart

школа інструкторів категорії SkiStart

В першій-другій декаді лютого FSI проводить другу школу підготовки гірськолижних інструкторів категорії SkiStart. Точні дати проведення будуть оголошені по закінченню формування групи курсантів. В школу запрошується вправні гірськолижники, персонал лижних баз, викладачі фізичного виховання, студенти  - всі, хто почуває в собі педагогічний дар і готовий опанувати одну і з кращих професій в світі - гірськолижного інструктора. Школа займе від 5 до 7 днів в залежності від прогресу учасників. Готуйтесь до значних навантажень - ні одна хвилина цих днів не буде пропущена. Світлий час - заняття н..

Читати далі