• Winter Sport Expo
  • ski start
  • ski control
  • ski fun
  • ski expert
  • ski instuctor
Змагання в Мигово 23 лютого

09 Березня 2019, 10:27 Змагання

Змагання в Мигово 23 лютого

Lom Lomu16 ч. · 23 лютого в ГТК "Мигово" відбулась відкрита Першість Чернівецької області по гірським лижам та гірськолижним рятувальним роботам в форматі Alpine Masters, без розділення учасників на аматорів та ветеранів.В змаганнях на дистанції «Слалом гігант» прийняли участь 62 учасника різних вікових категорій. На двох дистанціях, «Слалом гігант» та «Рятувальні роботи» виступили 10 команд з Чернівецької, Львівської та Закарпатської областей.Змагання проводила ГО «Чернівецька обласна федерація спортивного туризму» спільно з ГО « Федерацією гірськолижних інструкторів» та управління ..
Читати далі
FSI - учасник Bukovel Cup 2018

24 Лютого 2018, 15:26 Змагання

FSI - учасник Bukovel Cup 2018

Федерація гірськолижних інструкторів взяла участь в традиційних змаганнях з гірських лиж в форматі "мастерс" - Bukovel Cup 2018. Буковель, як завжди, зустрів учасників прекрасно підготовленими схилами і найвищим рівнем організації цього спортивного свята. Для змагань була відведена траса 5F, що відповідає "чорній" категорії складності і якнайкраще підходить для складної, але чесної,  відкритої і безкомпромісної боротьби між учасниками змагань. Прапор FSI захищали Микола Тулек, Ярослав Морозюк и Ярослав Морозюк (батько і син)  , які тимчасово не зайняли призових місць, але головн..
Читати далі

14 Лютого 2017, 12:25 Змагання

Змагання в Мигово

12 лютого в ГТК "Мигово" успішно відбулись відкриті обласні змагання по гірським лижам в форматі Alpine Masters. Всі служби відпрацювали прекрасно - небесна канцелярія подарувала гарний сонячний день, Мигово - прекрасно підготовлений жорсткий і швидкий схил, Федерація спортивного туризму - чітку організацію змагань і доволі складну трасу слалому-гіганту. FSI успішно виборола почесне друге місце, за що тепер хвалиться почесною грамотою і досить пристойним призом від українського екстремального бренду X-road.Віват учасникам! Слава переможцям! Щира вдячність організаторам та ГТК "Мигово"!..
Читати далі