• Winter Sport Expo
  • ski start
  • ski control
  • ski fun
  • ski expert
  • ski instuctor
WINTER SPORTEXPO 2020

WINTER SPORTEXPO 2020

МІЖНАРОДНА СПЕЦІАЛІЗОВАНА ВИСТАВКА ТОВАРІВ ТА ПОСЛУГ ДЛЯ ЗИМОВИХ ВИДІВ СПОРТУ, ТУРИЗМУ І АКТИВНОГО ВІДПОЧИНКУ – WINTER SPORTEXPO 2020 Комфортно та безпечно до зимових перемог! Щойно настає грудень, а ти вже уявляєш себе на засніженій гірці десь за містом, а в ідеалі − на гірськолижному курорті, ловлячи хвилі найсвіжішого повітря у променях сонячного сяйва, злітаючи в найкрутішому спортивному екіпіруванні, як той птах?Друже, якщо і в тебе побігли мурахи по шкірі від самої думки про зимові екстремальні види спорту, то маємо новину для тебе та для всіх представників підприємств оптової ..

Читати далі
Когда давят ботинки или как их подгоняют по ноге

Когда давят ботинки или как их подгоняют по ноге

Рекомендации тирольского горного гида Вопрос к горнолыжному инструктору: — Когда давят ботинки или как их подгоняют по ноге./Мне, как горнолыжному инструктору, часто задают вопрос — «Какие же купить ботинки? Чтобы не давили, чтобы от катания на лыжах получать кайф!». Да это и понятно, человеку просидевшему в бюро 7-8 месяцев плохо подобранные и «приготовленые»  ботинки кажуться «Испанским сапожком». В магазине Зёльдена или любого другого горнолыжного курорта ассортимент ботинок на полках просто шокирует. Какие же купить????????????????Ответ прост — хороши те ботинки, которые по ..

Читати далі
SkiInstructor

SkiInstructor

Базова підготовка гірськолижного інструктораВиїзд з Чернівців - ГТК «Мигово» або ГК «Сонячна Долина». Цикл теоретичних занять та практичний курс підготовки гірськолижних інструкторів згідно методики FSI. Контрольні іспити з теорії та практики на здобуття Диплому інструктора FSI базового рівня. ..

Читати далі