• Winter Sport Expo
  • ski start
  • ski control
  • ski fun
  • ski expert
  • ski instuctor

Громадська організація "Федерація гірськолижних інструкторів», ЄДРПОУ 40325838

e-mail: lom-@list.ru   тел. +38 066 819 3368


Мета діяльності - пропаганда та втілення здорового способу життя, активного способу відпочинку, залучення молоді до гармонійного спортивного та фізичного розвитку. Безпосередньо ми займаємось організацію та навчанням всіх бажаючих займатись та удосконалювати свої навики в активних видах зимового та літнього видів відпочинку. 


Федерація, яка об'єднує гірськолижників і сноубордистів - людей, які люблять гори і подорожі, хорошу компанію і позитивне спілкування, людей, які хочуть пізнавати щось нове і вдосконалювати майстерність свого катання. Гірські лижі і сноуборд не тільки захоплюючі, але і технічно складні види спорту. Освоївши спуски по простим «домашнім» схилах, ми їдемо в гори, і там приходить розуміння, що вдосконаленням техніки можна займатися все життя. Різноманітність схилів, від самих пологах до майже прямовисних стін, що змінюються снігові умови вимагають досвіду і майстерності.


Досить складно організувати свою поїздку в гори так, щоб підібралася компанія з однаковим рівнем катання і з однаковими вподобаннями при виборі спусків, і при цьому, щоб поруч були люди, які змогли б Вам допомогти освоїти щось нове. А ще буває так, що всі Ваші друзі загрузли в роботі і справах, а Вам хочеться поїхати в гори з хорошою компанією або організувати у відпустці програму навчання для Ваших дітей ... ВCЁ ЦЕ МОЖЛИВО У НАС В ФЕДЕРАЦІЇ


Наша федерація організовує для своїх учасників програми подорожей, суміщених з навчанням катання на гірських лижах чи сноуборді в великих горах. Ми запрошуємо приєднатися до нас і брати участь в програмах федерації! Ми займаємося організацією таких виїздів, починаючи з 2010 року, і традиційно називаємо їх Школами щодо вдосконалення техніки. У наші школи ми запрошуємо всіх: гірськолижників і сноубордистів, дорослих і дітей від новачків до експертів. Географія наших шкіл обширна. Де тільки ми не побували, а найбільшу кількість шкіл ми проводимо на європейських курортах, в Альпах. Уже можна вивчити календар шкіл цього сезону.


Ви катаєтеся вже давно і впевнено спускаєтеся по будь-яким схилах, в будь-яких снігових умовах, і хочете поділитися своїми знаннями, вміннями і любов'ю до гір і подорожей? Тоді ви можете стати інструктором Союзу Інструкторів Гірських лиж і Сноуборду! Приїжджайте в нашу Школу інструкторів, після закінчення якої, а також здачі всіх іспитів, Ви станете одним з інструкторів Федерації.